Související zápasy

Gorily Plzeň
17_20230106_123118.png
215_20230123_095447.jpg

Elévové a junioři v dalších lednových zápasech

Bohatý program měla na Déčku i juniorka a v Rokycanech a na 14. ZŠ se hrály zápasy elévských týmů. A tam Gorily mají hned tři zástupce.

Juniorka úspěšně jen napůl

Podobně jako v prvním kole juniorské soutěže jsme odehráli kvalitní zápas pouze proti Karlovým Varům. Ovšem opět jsme se v první části dlouho hledali a Karlovy Vary toho uměly využít. Z jednoduchých akcí nám dávaly góly a my jsme celý zápas museli Hurikány dotahovat. S Domažlicemi už to bylo pak jiné, ale to je i kvalitou soupeře. Došli jsme si pro jednoznačné vítězství.

Juniorce tak patří stále třetí příčka tabulky.

Elévové hráli v Rokycanech a na 14. ZŠ v Plzni

Tři týmy oranžových, bílých a černých Goril se opět představily v trojkovém florbale. Oranžoví se po pražském turnaji PFC mini vrátili na vítěznou vlnu, bílé a černé Gorilky bojovaly statečně v rokycanské hale. Opět tak trenérům přinesly tolik důležitou zpětnou vazbu do tréninku.

K zápasům přinesl svůj pohled i trenér Filip Tábořík:

"V sobotu na 14. ZŠ sehrál tým oranžových čtyři zápasy v prvním koši ligy elévů, které všechny vyhrál a tím velmi dobře navázal na turnaj PFC. Snažíme se zkušenosti z tohoto turnaje přetavit do našich tréninků a do hry. Už v tomto víkendu jsme viděli pozitivní změny našeho projevu. Každopádně nezastavujeme a pracujeme na slabinách, které jsme viděli s nejlepšími týmy v této kategorii na PFC.

V neděli se představily v Rokycanech černý a bílý tým elévů. Dva dost rozdílné týmy, kdy černý tým se skládal převážně z hráčů ročníku 2012, kteří příští sezónu jdou o kategorii výš. Bílý tým naopak ve většině tvořili hráči z přípravky ročníku 2014, které také příští sezónu posun do starší kategorie. Od „zkušenějšího“ černého týmu jsme očekávali kombinaci, ale hlavně nárůst chemie mezi hráči, kdy oba aspekty jim pomohou v mladších žácích v příštích sezónách. Bílý tým měl za úkol nabírat zkušenosti v zápasech proti starším protihráčům, kdy nijak výrazně fyzicky nezaostávali v tempu hry a byli jim rovnocenným soupeřem. Oba týmy naplnily naše očekávání, ale neustále máme na čem pracovat." 

Související články

Gorily Plzeň