Florbal J. HradecGorily
4:12(0:4,2:1,2:7)
so 20. 1. 2024 17:15 @ SH Jindřichův Hradec, Divize, 18. kolo

Důležité body z Jindřichova Hradce

Z jihu Čech přiváží mužský tým další bodový příspěvek. Florbal Jindřichův Hradec porážíme na jejich hřišti vysoko 12:4.

Vítězně v Jindřichově Hradci

Brát body v Jindřichově Hradci není nikdy jednoduché. Taková věta se rok co rok mezi muži A týmu objevuje. Gorily ovšem šly vítězství naproti. Zodpovědným výkonem si vypracovaly vedení 0:4 už v první části hry. První dva góly obsaral Jirka Kratina, třetí přidal Ondra Budek a ze čtvrtého se radoval Jan Pojar. Ve druhé třetině se domácí zmátořili a hned dvěma brankami snížil, za Gorily na 2:5 zvyšoval Ondra Hlinovský. Ale nebyla to povedená třetina. Až v té třetí to bylo zase lepší, Ondra Sihelský a Ondra Hlinovský obstarali pohodlnější náskok. Na snížení domácích opět Gorily dobře zareagovaly brankami Jirky Kratiny a Ondry Sihelského. I na přesný pokus Kopřivy jsme našli odpověď. Tři branky před koncem obstarali jmenovitě Ondra Hlinovský, Jonáš Janata a pak opět Ondra Hlinovský, potom ještě Adam Hašek měl možnost překonat brankáře Rytíře z nájezdu, ale trestné střílení neproměnil. I tak to stačilo na konečný stav 4:12.

Mimochodem, Gorily opět nastřílely už přes 200 branek v soutěži!