Související zápasy

Dorostenci porazili Ústí a prohráli s Chodovem

Poslední dva zápasy základní části 1. dorostenecké ligy mají naše Gorily za sebou. V Area D prohráli s Florbalem Chodov, aby se pak na play-off naladili výhrou nad Florbalem Ústí.

Poslední kolo

Do posledního kola vjela základní část dorostenecké ligy. V prvním koši nás čekaly ještě dva zápasy, na domácí halu k nám zavítali Florbal Chodov a Florbal Ústí. Ani s jedním soupeřem jsme v sezóně neuspěli, takže chuť se ukázat kluci měli.

Prohra s pražským Chodovem

Ani poslední pokus porazit Chodov Gorilám nevyšel. Třikrát jsme si  sezóně připsali porážku, čtvrtý pokus doma byl ovšem nejvíc nadějný! Gorily rychle vedly, dokázaly Chodov dvě třetiny trápit a otočit skóre na 3:2. Chodov zápas rychle vyrovnal a v poslední třetině už trestal naši snahu útočit i naše chyby, které z toho pramenily.

Vítězně s Ústím

Ústecký tým přivezl do Plzně mladší hráče, aby sbírali zkušenosti. Proto i tak zápas vypadal. Gorily byly aktivní, ale Ústí velmi dobře bránilo a nechávalo Gorily hrát daleko od vlastní branky. Do zahuštěné obrany jsme se špatně prosazovali. Nakonec se přece jen pár akcí Gorilám vyvedlo a bylo z toho vítězství a další body do tabulky.

Skončená dorostenecká soutěž se připravuje na play-off. Stejně jako mužské Áčko bude soupeřem v 1. kole play-off tým FBC DDM Kati Kadaň. První zápas se hraje v Kadani v sobotu 11.3. V neděli 12.3. přivítáme soupeře na domácím hřišti.