Související zápasy

Dorost v Praze bez úspěchu, junioři v Domažlicích s bodem

Gorilí mládež zažila další z řady florbalových víkendů.

Dorost narazil v prvním koši

Dorostenci v prvním zápase zpět v prvním koši po třítýdenní pauze narazili na Florbal Ústí. V první třetině byl průběh zápasu vyrovnaný, oba týmy hrály opatrně, i když nebezpečnější byl tým ze severu. Do druhé třetiny se šlo za stavu 1:1. V prostřední části se Ústí dokázalo dostat do vedení, a to do konce utkání už jen navyšovalo. Ačkoliv se Gorily snažily i ve hře bez gólmana, ovoce to nepřineslo.

Druhý zápas měl jiný průběh. Bohemka, která hrála v domácí hale, se hned v první třetině dostala do vedení 4:0. Zelenobílí proměnovali všechny svoje šance, Gorily se do nich ani příliš nedostávaly nebo je trestuhodně zahazovaly. I když se dorostenci od druhé třetiny zlepšili,  nedokázali zvrátit jednoznačný stav zápasu. Zbytek hrací doby byl ve znamení kontroly hry ze strany Bohemians.

Příští zápasy dorostence čekají už za týden, kdy ve stejné hale vyzvou Florbal Chodov a Panthers Praha.

Junioři se vydali do Domažlic

V tomto okresním městě na kluky čekal nejdříve domácí tým, se kterým junioři hráli vyrovnanou partii. Remíza 2:2 tak nepotěší, ale ani nenaštve. Ve druhém zápase se junioři museli popasovat se Slavií Plzeň. A přestože byli ve vedení, tři body si nakonec odnesl tým městského rivala.

Elévové ovládli Plzeň

Ve dvou plzeňských halách hráli v neděli elévové. Do hry šly všechny tři týmy - bílí, černí i oranžoví. Kluci a holky s gorilou na dresu si užili parádní florbalový den. Navíc si udělal čas Vráťa Polívka a malé gorilky nafotil. Fotky všech tří týmů už nyní najdete na klubovém Flickru.

Děkujeme za podporu všem, kteří o víkendu navštívili naše zápasy nebo drželi palce u online zápisů či sledování sociálních sítí.