Související zápasy

Dorost se chystá na první kolo play-off

Podobně jako muži i dorostenci míří v play-off do Kadaně. První zápas s Katy hrají v sobotu, v neděli je potom hostí doma v Area D.

První kolo s Katy Kadaň

Stejný los jako muži, ale v případě 1. dorostenecké ligy Gorily vstupují do série jako velký favorit. V prvním kole se tu potkává 4. tým (Gorily Plzeň) a 14. tým (Kati Kadaň) dlouhodobé tabulky. V rámci košového systému ligové soutěže se týmy nepotkali a série bude naše premiéra.

Bilance Kadaně a Goril v dorostenecké lize

Kati Kadaň jdou do play-off s bilancí 7-1-2-14 (vítězství v základní hrací době, v prodloužení nebo na trestná střílení, porážky z prodloužení nebo trestných střílení a porážky v základní hrací době). Skóre záporné 103:139. To z duelu těchto dvou klubů dělá z Goril velkého favorita na postup. Gorily totiž mají bilanci 13-0-1-10 a kladné skóre 116:104.

Série na dva zápasy, druhý hrajeme doma

Vyřazovací systém je v play-off daný, hraje se na dva zápasy. V případě vyrovnaného stavu dále postupuje družstvo, v jehož prospěch je rozdíl ve skóre ze součtu skóre obou utkání. Pokud je celkové skóre z obou utkání vyrovnané, následuje po 3. třetině druhého utkání (tzn. po našem domácím utkání v neděli 12.3.) 10 minutové prodloužení dle pravidel florbalu, končící případným vstřelením branky. Pokud o vítězi nerozhodne ani prodloužení, následují trestná střílení dle pravidel florbalu.

• domácí utkání začíná v neděli 12.3. v 16.00 v Area D - přijďte podpořit naše hráče!