Související zápasy

Gorily Plzeň

Dorost s Panthers remizoval

Remízový výsledek 2:2 z Rudné nic neřeší, rozhodnout o postupujícím do osmifinále se musí dnes v domácím prostředí. Přijďte dorostence podpořit na Déčko!

Vyrovnaný zápas skončil remízou

Předpoklady o vyrovnaném střetnutí dvou soupeřů se potvrdily. Necelá stovka fanoušků v hale v Rudné viděla, že oba týmy k play-off přistupují s velkým odhodláním a nasazením. Po opatrnějším začátku začali mít navrch domácí Panteři, kteří donutili aktivitou Gorily k chybě při střídání a mohli jít do vedení v přesilovce. Tady ovšem narazili, protože aktivní Niky Bolan se protáhl k zakončení a překonal Štoska.

Ve druhé části už jsme viděli vyrovnaný florbal s šancemi na obou stranách. Gorilám se nabídla přesilová hra a tu dokázali hráči v bílých dresech po minutě využít. Přesně se trefil Lukáš Čech a potěšil hlasité gorilí fanoušky. Gorily dál byly aktivní, avšak i gólman Filip Černý několikrát měl co dělat a předvedl fantastické zákroky. Je škoda, že jsme ztraceným míčkem za brankou nabídli Hradeckému šanci na snížení. Ten byl sám před odkrytou brankou a nemohl nedat.

Ve třetí části se šance opět střídaly na obou stranách, oběma týmům ale dobře zachytali brankáři. Filipa Černého překonali Panthers až v přesilovce, těsně před jejím skončením bylo srovnáno 2:2, trefil se Hron. A Gorilám zanedlouho hrozil další trest, nařízené trestné střílení však neproměnil Beneš. Gorily měly ještě šanci zlomit zápas v přesilovce, ale tu už nestihly využít.

Další utkání se hraje dnes v Area D od 18:00. Přijďte se podívat na atraktivní zápas play-off 1. ligy dorostenců.

Osmifinále z pohledu trenéra

Komentář trenéra Matěje Suráka: "V začátku zápasu měl soupeř navrch, ale ustáli jsme tlak domácích. Poté už jsme hráli až do konce druhé třetiny tak, jak jsme chtěli. Díky výpadkům v soustředěnnosti vždy zbytečně necháme soupeři gólové šance. Vyspíme se a připravíme se na zítřejší bitvu u nás doma. Těšíme se na naše fanoušky!"