Související zápasy

Gorily Plzeň
19_20231110_093954.png
253_20230227_091746.jpg

Dorost, mlži, elévové a přípravka vítězně

V nabitém programu florbalového víkendu se zaskvěli kromě mužů i další kategorie. Dvě vítězství si připsal dorost B a spoustu gólů přinesly zápasy mladších žáků, elévů i přípravek.

Dorost Gorily Tlučná bojoval úspěšně v Klatovech

Pernou neděli zažil rezervní tým dorostenců. V klatovské hale hrál proti Tachovu a Sokolovu. S oběma týmy si poradil a připsal si tam plný počet bodů. Hráči tak odčinili dvě těsné porážky z lednového turnaje i z prosince a opět se posunuli na druhé místo soutěže. Trenéři dorosteneckého týmu si pochvalovali svělou partu a týmový výkon ode všech hráčů. V březnu na to musíme navázat, kdy budeme pořádat další kolo v Area D.

Mladší žáci bojovali na Borech

Do zápasového snažení se zapojili také mladší žáci. V sobotu od rána měli napilno v hale na Borech, kde se utkali s tradičními účastníky tohoto koše, tj. s týmy Slávie, FBC Plzeň a Tachova. Po raní prohře s domácími si spravili chuť a dvakrát zvítězili. Pochvala míří k pilířům sestavy i na nováčky, kteří se poprvé představili v našem dresu a dokázali, že budou v budoucnu patřit mezi stálice. 

Elévské turnaje v Horšovském Týně a v Tlučné

Pro gólové hody se jezdí na elévské turnaje a ne jinak tomu bylo i tento víkend. Jeden turnaj se hrál v Horšovském Týně, kde řádili bílí. V Tlučné si zase zastříleli černí. Viděli jsme moc pěkné akce a trenéři tentokrát byli spokojení, protože děti předvedly opravdu hezké akce a věci, na kterých pracují pravidelně v tréninku.

Přípravka hrála na Déčku

Nedělní program dětí vrcholil přípravkovým turnajem na Déčku. Domácí prostředí využila gorilí tlupa k tomu, co jí jde nejlépe, a to je střílení branek. Spoustu gólů a radosti, to je to, co tyhle turnaje spojuje. A to si také budou chtít trenéři z turnaje přenést do tréninku. Tam pořád pilně pracujeme na základních dovednostech, abychom měli na čem stavět.