8_20230203_102147.png
318_20230522_175403.jpg

Děti z minipřípravky, přípravky a elévové hrály FatPipe open 2023

Další ročník plzeňského turnaje přivítal spoustu nadšených dětí a nechyběly ani Gorilata a jejich starší spoluhráči z přípravky a elévů.

Tři kagorie v plném zápřahu

Po kratší přestávce v turnajích jsme čekání vyplnili plzeňským FatPipe Open Junior pro nejmenší děti. Malé gorily - minipřípravka, přípravka a elévové hrály svoje zápasy doma v Plzni, zatímco jejich starší kamarádi hráli svoje zápasy za mořem v Kalmaru.

Turnaj hodnotil trenér přípravky Jan Felkl: “Tým poskládaný převážně z dětí, kteří jsou čerství nováčci v kategorii přípravek si nevedl vůbec špatně a posbíral první zkušenosti a vítězství mezi staršími dětmi. Děkujeme za reprezentaci, jen tak dál malé Gorily.”

Minipřípravka nám dělá radost

Oranžová gorilí barva minipřípravky se míhala mezi brankami vážně dobře. Přineslo to nejen spoustu gólů, ale také radosti pro rodiče, kteří fandili právě těm svým, minipřípravka se mezi dalšími osmi soupeři neztratila.

Přípravka a elévové

Víkend dál patřil i těmto dvěma kategoriím. Spektrum soupeřů udělalo trenérům další obrázek o tom, jak se hráči ve svých kategoriích vyvíjejí. Přípravka si zahrála s Karlovými Vary, Hořovicemi nebo také s Olympem Praha. Podobnou skladbu měli i elévové, jen Tlučná nahradila Hořovice.