Zpravidla chodí děti ke gorilám, ale teď chodí Gorily k dětem! Trenéři klubu byli v 70. mateřské školce a udělali dětem skvělé sportovní dopoledne.

Během plzeňských Slavností svobody jsme se představili v Běhu pro Paměť národa! Gorily běžely pro dobrou věc.
Gorily se znovu postavily na start závodu Běh pro Paměť národa. A v Parku za Plazou byly vidět.
Děkujeme za skvělou příležitost prezentovat náš sport. Běžci z gorilí komunity tu byli společně, každý podle svých možností, ale všichni za Gorily. Naviděnou v dalších bězích nebo v Plzni za rok!