Související zápasy

Gorily Plzeň
25_20240109_143414.png
265_20230313_081808.jpg

Béčko uspělo jen napůl, dorostenci Gorily Tlučná berou pouze bod

B tým mužů hrál o druhé místo, ale nebodoval naplno a neposunul se v tabulce. Dorostencům Gorily Tlučná uteklo vítězství s Klatovy a podlehli Chebu. O body hráli i žákovské kategorie v BLMF.

B tým nakonec v lize bere páté místo

V posledním kole Regionální ligy se hrálo o hodně. Vyrovnaná tabulka slibovala náročné zápasy a odpovídaly tomu i soupisky jednotlivých družstev, kde se objevily posily z A týmů nebo také nadějní junioři. Muži ztratily body s Karlovými Vary. Nepovedla se první část, kdy se trefovali hlavně varští hráči, pak se dařilo i Gorilám, ale na zvrat to nestačilo. Dotáhli se na 5:5, ale pak nám Karlovy Vary zase utekly.

Ve druhém zápase se hrálo plzeňské derby B týmů. S FBC Plzeň to byl zajímavý zápas, kde se FBC dokázalo vrátit do zápasu i ze stavu 1:5. Gorily měli v ruce všechny trumfy, ale museli jít se soupeřem až do nájezdů. Tam jsme byli nakonec úspěšní, svůj nájezd proměnil Jakub Vandák. Dílčí zisk bodů ovšem rozhodl o tom, že se ve vyrovnané tabulce Regionální ligy nedostaneme přes Karlovy Vary a skončíme pátí.

Dorostenci hráli dva zápasy ligové soutěže

Druhá liga dorostu měla na programu další kolo, které pořádali na Déčku právě naši. Přivítali jsme Klatovy a ač jsme měli dvakrát dvougólový náskok, tak se Klatovy dotáhly a vyrovnaly na konečných 4:4. Zápas s Chebem měl jasný průběh, ovšem ve prospěch hráčů z Chebu. Ti se dostali až do pětigólového náskoku než přišlo snížení na konečných 1:5. I přesto je dorostenecký tým stále v tabulce druhý.

Bohemia liga ve Kdyni a v Dobřanech

Další zkušenosti nabírali naši hráči i v Bohemia lize malého florbalu. Mladší děti hrály ve Kdyni, starší potom v Dobřanech. Viděli jsme spoustu zajímavých zápasů, kde hrálo ale prim sbírání ostruh. Pro hráče je důležité, aby všichni poznali zápasovou atmosféru a nabrali zkušenosti z okamžiků, kde se rozhoduje.