Základní informace

V soutěžním ročníku 2021/2022 působí starší žáci v soutěži Liga starších žáků - skupina 1 a v soutěži BLMF.

Trenéři

  • Matěj Surák /hlavní trenér/
  • Jakub Čech

Informace k zápasům

Pro zápasy si vyhrazujte vždy raději celý víkend. Je možné, že v rámci soboty-neděle pořadatel změní hrací den. Na turnaj noste každý oba dresy (bílé, černé), týmové kraťasy, podkolenky. S sebou mějte každý kartičku pojištěnce, příp. doklad totožnosti.

Poslední odehrané zápasy

  • 1. kolo - 19.9.2021 - Liga starších žáků (Slavia VŠ Plzeň) - 9:30 FBC Plzeň white, 11:00 Hurrican Karlovy Vary, 12:30 Florbal Sokolov, 14:00 FBŠ Slavia Plzeň
  • 2. kolo - 3.10.2021 - Liga starších žáků (Františkovy Lázně) - 9:00 Florbal Sokolov, 10:30 Hurrican Karlovy Vary, 12:45 FBŠ Slavia Plzeň, 14:15 Florbal Tachov A
  • 3. kolo - 30.10.2021 - Liga starších žáků (Karlovy Vary) - 10:00 Florbal Tachov A, 11:30 FBC Plzeň white, 13:00 Hurrican Karlovy Vary, 14:30 FBŠ Slavia Plzeň
  • 1. kolo - 6.11.2021 - BLMF (Area D) - 10.00 Sokol Přeštice, 11.00 TJ Dobřany
  • 4. kolo - 14.11.2021 - Liga starších žáků (MSH Plzeň II) - 8:45 FbC Plzeň white, 10:25 Hurrican K. Vary, 12:55 Florbal Tachov A, 14:35 Florbal Sokolov
  • 5. kolo - 28.11.2021 - Liga starších žáků (Area D) - 9:00 FbC Plzeň white, 11:30 FBŠ Slavia Plzeň, 14:00 Hurrican K. Vary A, 16:30 Hurrican K. Vary B
  • 6. kolo - 11.12.2021 - Liga starších žáků (Slavia VŠ Plzeň) - 9:45 FbC Plzeň white, 11:15 FBŠ Slavia Plzeň, 12:45 Hurrican K. Vary, 15:00 Florbal Tachov A
  • 2. kolo - 12.12.2021 - BLMF (TJ Dobřany) - 14:00 T.J. Sokol Koterov, 15:00 FBC Chlumčany
  • 3. kolo - 15.1.2022 - BLMF (Area D) - 11:30 SVKI Plzeň, 12:30 ZŠ Dobřany
  • 7. kolo - 16.1.2022 - Liga starších žáků (Jiskra Domažlice) - 9:50 FBŠ Slavia Plzeň, 10:40 Florbal Tachov B, 13:30 TJ Tlučná
  • 8. kolo - 5.2.2022 - Liga starších žáků (HMS Karlovy Vary) - 9:15 FBŠ Slavia Plzeň, 11:30 Florbal Tachov A, 13:45 FBC Plzeň white, 15:15 Hurrican Karlovy Vary
  • 9. kolo - 20.2.2022 - Liga starších žáků (MSH II Lokomotiva) - 08:45 FBC Plzeň white, 10:15 Hurrican K. Vary Black, 12:30 Sokolov, 14:00 Hurrican K. Vary white
  • 4. kolo - 27.2.2022 - BLMF (Area D) - 9:30 Osek, 10:30 Přeštice, 11:30 SVKI Plzeň
  • 10. kolo - 13.3.2022 - Liga starších žáků (Area D) - 8:00 Hurrican K. Vary Black, 10:30 FBC Plzeň white, 13:00 Florbal Tachov A, 15:30 Florbal Sokolov
  • 5. kolo - 20.3.2022 - BLMF (Area D) - 9:30 Koterov, 11:30 Osek
  • 11. kolo - 26.3.2022 - Liga starších žáků (Slavia VŠ Plzeň) - 9:00 FBŠ Slavia Plzeň, 10:30 Hurrican K. Vary Black, 12:45 Florbal Tachov A, 14:15 Hurrican K. Vary white
  • 12. kolo - 10.4.2022 - Liga starších žáků (ZŠ Františkovy Lázně) - 8:00 Florbal Sokolov, 9:30 Hurrican K. Vary Black, 11:45 Florbal Tachov A, 13:15 FBC Plzeň white

Nominace

Potvrzujte na intranetu.

Nejbližší zápasy

  • 6. kolo - 16.4.2022 - BLMF (Area D)
  • Play-off - 22.5.2022 - BLMF

Plánované open turnaje

  • Prague Floorball Cup 6.5.-8.5.2022
  • Kalmarsund Floorball Cup 26.5.-29.5.2022
  • Prague Games 13.7.-16.7.2022
  • Salming Cup 26.8.-28.8.2022
  • Turnaj Gorila 2.9.-4.9.2022

Soustředění

Soupiska

60

Michal Javůrek

15.02.2009

84

Matěj Duczynski

29.04.2008

28

Lukáš Krepindel

15.05.2008

50

Lukáš Lego

26.06.2008

38

Denis Kalivoda

03.09.2008

7

Jakub Cíl

15.08.2009

23

Jiří Jogl

23.08.2009

1

Vít Vaidiš

23.08.2009

5

Kryštof Stoklásek

02.09.2009

73

Daniel Fína

05.11.2009

41

Lukáš Kašpar

25.01.2009

44

Jakub Slavotínek

12.06.2008

14

Jindřich Žáček

25.06.2009

10

Anna Šiková

09.01.2009

19

Daniel Fuchs

27.08.2008

71

Jan Kašpírek

21.04.2009

21

Filip Čech

05.09.2008

1

Kristián Jančařík

29.01.2008

29

Sebastian Gbúr

07.08.2009

6

Milan Choc

01.01.2009

0

Matyáš Tirsch

16.09.2009

0

Luděk Hrkal

17.04.2009

26

Martin Stulík

26.06.2009

0

Daniel Duršpek

05.05.2009

0

Vilém Studnička

30.05.2009

Tabulka

Načítám...

Statistiky

Načítám...