Soustředění

Týmové soustředění v roce 2022

Letní soustředění klubu FBŠ Gorily Plzeň proběhne v Jindřichově Hradci v termínu od 6. do 13. srpna 2022 (toto je plánované datum, může dojít k drobné úpravě v rámci tohoto týdne).

Soustředění je určeno pro děvčata a chlapce kategorií elévové, mladší žáci, starší žáci, dorost a junioři (pro sezónu 2022-2023). Po dohodě s trenéry lze vzít na soustředění i děti z přípravky, v minulých letech to děti zvládaly velmi dobře.

Otevřené soustředění

Soustředění je navíc otevřeno i holkám a klukům mimo náš klub! Přijet si zatrénovat s gorilami může úplně každý, nehledě na svoje dosavadní florbalové zkušenosti.

Již nyní se můžete těšit na nabitý sportovní program s našimi trenéry a zajímavými hosty.

Plánovaný termín: 6.8.-13.8.2022

Místo: Jindřichův Hradec

  • Přihlášky posílejte na klubový e-mail: info@gorilyplzen.cz (vyplňte do e-mailu: jméno, příjmení, kategorii, zařadíme vás v členské sekci do kategorie Soustředění 2022)
  • Pokyny k platbě budou zveřejněny na klubovém intranetu v členské sekci.
  • Podrobnosti k odjezdu a k pobytu zveřejníme v průběhu roku, podle aktuální situace.
  • Přihlašujte se co nejdříve! Počet účastníků soustředění je omezen kapacitou ubytovacího zařízení. Přestože se budeme snažit vyhovět všem zájemcům, budou upřednostněni ti, jejichž závaznou přihlášku obdržíme dříve.
  • V případě dotazů se obracejte na Petra Procházku na e-mailu: info@gorilyplzen.cz nebo volejte +420 723 122 404.

Co je v ceně?

Město Jindřichův Hradec disponuje velmi kvalitním zázemím pro sport, máme je odzkoušené z posledních let. Budeme moci využívat městskou halu i tělocvičnu (2x-3x denně), v místě je pěkný bazén a další sportoviště (atletický stadion). Ubytování hráčů je v domově mládeže na pokojích, příp. na kolejích. K dispozici bude jídelna a v ní plná penze. Naši mladí sportovci budou mít vynikající podmínky pro přípravu.

Jindřichův Hradec má také výborné kulturní zázemí (hrad a zámek) a je tu další vyžití (koupaliště, řeka, úzkokolejka), takže nudy se rozhodně nebojíme.

Obrázky

Soustředění je vykročením do nové sezóny, kde nás čeká v mládežnických kategoriích mnoho náročných turnajů a budeme chtít uspět i v ligových soutěžích Českého florbalu. Účast každého je dobrovolná, ale význam soustřední pro kolektiv a jeho nastavení je nesporný. Očekáváme hojnou účast všech kategorií!