Informace pro členy klubu

Velmi nás těší, že se chcete stát členy gorilí rodiny. Jsme plzeňský sportovní klub se jménem a s tradicí. Abychom vám usnadnili začátky působení v klubu FBŠ Gorily Plzeň, nabízíme přehledně všechny kroky a užitečné informace.

Přihlášky do klubu

Co od vás potřebujeme vyplnit
  • Přihlášku do Českého florbalu (slouží jako přihláška do klubu) a vyplněný souhlas GDPR

Přihlášku a souhlas GDPR (dokumenty jsou dostupné v části ke stažení), prosím, odevzdejte svému trenérovi na tréninku. Můžete je také poslat naskenované v příloze na e-mail: info@gorilyplzen.cz, nebo osobně doručit sekretáři klubu (prodejna Florballand naproti Plaze, Přemyslova 128/17).

Členská sekce webu

Na základě odevzdaných přihlášek vám následně umožníme přístup do členské sekce webu. Na uvedený kontaktní e-mail zašleme přihlašovací údaje nutné pro první přihlášení. Samotná členská sekce webu (intranet) je důležitý hlavní komunikační kanál klubu, kde najdete informace o trénincích (docházka, omluvenky), utkáních (nominace), klubových akcích apod. Pokud se vám nedaří do členské sekce přihlásit, tak nás neprodleně kontaktujte na e-mailu: info@gorilyplzen.cz

Členské příspěvky

Pomocí členské sekce webu vám zašleme informace o platbách. Přehled jednotlivých plateb naleznete po přihlášení do členské sekce. Po kliknutí na "íčko" vpravo se dostanete k detailům platby, vč. variabilního a specifického symbolu, které umožní automatické spárování platby. Platba je rozložená zpravidla do splátek během roke. Všechny platby lze platit i kartou.

Příspěvky slouží k částečnému pokrytí nákladů na tréninkové, trenérské a administrativní zabezpečení týmů, startovné, pronájem sportovních hal a sportovišť pro tréninky a soutěžní utkání a financování odměn rozhodčím a pořadatelům.

Zdravotní prohlídky hráčů

Každý hráč nebo hráčka má jednou za rok absolvovat zdravotní prohlídku. (Netýká se kategorie minipřípravka!) Po jejím úspěšném absolvování mu praktický nebo sportovní lékař potvrdí Posudek o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu, bez něhož nesmí do utkání nastoupit. Tento formulář naleznete v části ke stažení nebo v samotných podrobných informacích o zdravotních prohlídkách. Najdete tu doporučení, jak postupovat, abyste měli včas prohlídku od lékaře potvrzenou. Potvrzený formulář odevzdávejte trenérovi na tréninku, sekretáři klubu nebo jej zašlete v příloze na e-mail: info@gorilyplzen.cz. Po odevzdání bude datum expirace prohlídky zaevidováno v profilu v členské sekci. 

Oblečení a dresy klubu

Povinnou součástí vybavení hráče nebo hráčky od kategorie elévů výš jsou klubové dresy (2ks bílý a černý, resp. u vybraných kategorií ještě i starý bílý a oranžový), kraťasy a podkolenky. Komplet nebo jeho části objednávejte po dohodě s trenérem v našem fanshopu. Při výběru dresu doporučujeme osobní vyzkoušení velikosti. V členské části klubu máte možnost vybírat i další klubové věci z fanshopu (klubová trika, mikiny, čepice, ad.).

Obrázky

Pro hru a trénink důrazně doporučujeme zejména u mládeže nošení ochranných brýlí. Florbalová hůl (s certifikátem IFF), omotávka a boty jsou dle výběru hráče. Doporučujeme se poradit s trenéry nebo s odborně proškoleným personálem v obchodech (např. Florballand).

  • Pro kategorii minipřípravka a přípravka máme klubové sady dresů připravené zvlášť. Není nutné je dětem pořizovat.

Klubové slevy

Díky našim partnerům a sponzorům klubu máte možnost jako členové FBŠ Gorily Plzeň využít jejich slevy a výhodné nabídky. Florbalové vybavení pohodlně nakoupíte v Plzni v obchodě Florballand (naproti obchodnímu centru Plaza v Přemyslově ulici) se slevou 20 %.