Zlatý pohár z Tatran cupu vybojovali mladší žáci

Sdílet Sdílet

Tatran cup vyhráli mladší žáci Goril

Skvělé výkony na Salming cupu jsme dokázali po týdnu znovu zopakovat. Mladší žáci přivezli opět zlaté medaile a i tentokrát nám výrazně pomáhaly posily z Písku a také z Tlučné. Obvyklí tahouni naopak zůstali v Plzni a v Písku!

První ve hře byli mladší žáci, kteří si ve skupině nejdříve poradili s Ústím nad Labem, remizovali se Znojmem, pak porazili Tatran Střešovice a po prohře s Litvínovem šli do semifinále play-off znovu s Tatranem. I na podruhé jsme s Tatranem vyhráli a ve finále stál těžký soupeř - žlutočerní rychlíci z SK Bivoj Litvínov. Je skvělé, že se kluci vedení Aničkou Šikovou poučili z chyb, které nám prohrály první zápas a tentokrát si nenechali soupeře odskočit a finále nakonec dovedli do konce - 3:2 a bereme zlato! 

Elévové bojovali o bronz

V neděli ve stejné hale v Řepích se v trojkovém florbale představili naši elévové. V tomhle turnaji jsme kombinovali zkušenosti mazáků, nadšení nováčků a do sestavy trenéři nasadili i naděje z přípravky. Tenhle mix fungoval i na hřišti a nakonec se elévové vracejí z Prahy s bramborovými medailemi a pohárem za 4. místo. Ovšem, je třeba si přiznat, že jiné týmy jsou v rozvoji mladých elévů o hodně před námi. Máme co dohánět.

Starší žáci končili na pátém místě

Podobný obrázek nabídl i turnaj starších žáků, kde jsme nestačili na pražské týmy jako domácí Tatran nebo pozdější vítěze Panthers. Porazili jsme jen rezervu Mladé Boleslavi a Tatranu a tak konečné páté místo je jen slabá útěcha. Možnost přiblížit se k lepším týmům nám dají jen kvalitní tréninky a tvrdá práce.