Z PFC Spring 2022 se vracíme s medailí

Sdílet Sdílet

Bronzový lesk dorostenců na Prague Floorball Cupu

První open turnaj, na který vyrazily 4 mládežnické kategorie Goril, se ukázal jako velice úspěšný. Již nově složené týmy dorostu, starších a mladších žáků si odvezly zkušenosti z těžkých zápasů, jakých v kraji v průběhu roku odehrajeme jen velmi málo. Do bojů mezi kvalitní konkurencí se zapojili i nejmenší děti z přípravky. A neodvezli jsme jen zkušenosti! Překvapením turnaje se stal tým dorostu, který se přes Tatran Střešovice dokázal dostat do semifinále turnaje! Tady kluci již nestačili na Bohemians a po dobrém výkonu v celém turnaji mají zasloužený bronz.

> Prague Floorball Cup Spring 2022 > web turnaje > fotky na flickru turnaje

Dorostenci

Na PFC se nejlépe vedlo našemu dorostu, který skončil na třetí příčce za Bohemians a Cirkusem Praha, týmem složeným z výběru nejlepších hráčů Chodova, Liberce a Ústí nad Labem. Tým hodně zvládl zápasy s Tatranem Střešovice a se Snipers Bratislava.

Přípravka

V hostivařském areálu se ukázala naše přípravka. 8 velmi dobrých soupeřů a pouze jediná prohra! Přípravka hrála opět skvěle. Jenomže ta prohra s Troopers ovšem znamenala, že jsme hráli ve skupině o 6. místo, to už si naši nejmenší s přehledem uhráli. Dobrá práce, kluci!

Mladší žáci

Pořádnou porci zkušeností nabrali mladší žáci v kategorii B10. Na Hamru se museli rvát o 106, protože je nečekalo nic snadného. Vynikající byl Litvínov, pak Sparta, Black Angels nebo v play-off B tým Znojma a znovu Sparty. Nově vznikající gorilí tým se postupně srovnal a hrál až do konce. Nakonec si odvezl 6. místo.

Starší žáci

Výběr starších žáků, pokud se podíváme na výsledky, tak přivezl jen jedno vítězství. Ale výkon "osmiček" a projev týmu neustále rostl a vyrovnaný zápas s Black Angels, vynikající výkon proti Tatranu a také těsný závěrečný zápas s Bohemians jsou příslibem, že se v téhle kategorii můžeme ještě hodně zlepšit.