Z Milevska vezeme vítězství

Sdílet Sdílet

Na hřišti Milevska se nám dařilo

Čtvrté kolo Divize C přineslo v Milevsku pěknou podívanou. Výborným výkonem si ze hřiště FBC Došwich Milevsko odvážíme tři body za vítězství. Milevsku ale chybělo hodně hráčů, měli jsme to trochu snazší.

FBC Došwich Milevsko - FBŠ ATT Gorily Plzeň 2:9

První minuty patřily domácím, po akci Jana Keyzlara se trefil do odkryté branky Petr Dolejš. Gorilám trvalo do 11. minuty, než se dokázaly prosadit. Ale pak už spustily tvrdou muziku! Góly v téhle třetině do branky Milevska sypali postupně Ondra Budek, Jakub Vojáček, Kryštof Lehečka, Vojta Beneš a znovu Jakub Vojáček.

Do druhé třetiny jsme znovu vstupovali lépe a scénář utkání byl v našich rukách. Domácí byli neškodní, netrefovali branku. Góly dávali hosté a jmenovitě Honza Šobotník, Jonáš Janata a už potřetí Jakub Vojáček, jemu vždycky nahrával Matěj Surák.

Do třetí třetiny jsme poslali znovu získávat ostruhy mladého gólmana a Martin Lenárt měl práci. Došwich se nevzdával, nechtěl dohrávat zápas jen z povinnosti. Také se domácím podařilo upravit stav, ale poslední gól slavily Gorily. Prosadil se podruhé Jan Šobotník. Z Milevska vezeme výhru 2:9.