Vítáme posilu do brankoviště Vojtu Šimůnka

Sdílet Sdílet

Vojta Šimůnek se vrací do Goril

Do Goril se vrací odchovanec klubu, který se svými zákroky dostal až do Superligy. Vojta Šimůnek se vrací do Goril!

Do nové sezóny s posilou do branky

Hráčský kolotoč v týmu mužů přivál nového muže s maskou do naší sestavy. Ale není to žádný nováček, vrací se odchovanec Vojta Šimůnek. Ze superligového Chodova zamířil k nám na hostování. Příležitost ukázat svoje umění bude mít hned v prvním domácím zápase s Pískem. 

“Od gorilí rodiny očekávám jen to nejlepší. Přál bych si, aby jsme společně vytvořili tak dobrou, která bude držet spolu jak v dobrých tak špatných dobách. Většinu kluků znám ať už z mládežnických kategorií tak i z reprezentace takže myslím, že do kolektivu zapadnu bez problémů. 

 

Od prvního zápasu jsme očekával mnoho věcí, ale to co kluci předváděli bylo něco neskutečného. Myslím, že když do naší hry dostaneme ty správné návyky, tak můžeme hrát s každým týmem stejně jako jsme hráli s Pískem. 

 

Těším se na další zápas a zážitky, které společně prožijeme.”

Další nové tváře!

Vedle něj naskočí do sestavy i další nové tváře. Uvidíte Matěje Živčáka, který přichází ze Žatce, z Kynžvartu přišel Jirka Veselý a v sestavě bude i Adam Hašek, který má svoje kořeny v plzeňské Slávii. Hostování v Gorilách má nově i Bořek Ozom, který zvolil opět gorilí dres a hned se dostal do prvního útoku.