Návrat dorostu z Prahy bez bodů

Sdílet Sdílet

První kolo na SH Campanus

Proti Ústí a Chodovu jsme odehráli 1. kolo nejvyšší dorostenecké ligy. Soupeři v 1. koši nám ale žádnou radost nedopřáli, obě utkání dorostenci Goril prohráli.

  • Florbal Chodov - Gorily Plzeň 6:2
  • Gorily Plzeň - Florbal Ústí 5:9

Dorost nastoupil dobře do prvního zápasu, kdy jsme 2x vedli, ale pokaždé jsme o vedení rychle přišli po naší chybě nebo potom gólem při naší přesilovce. To je samozřejmě tvrdá lekce z produktivity, ale to k soubojům s takovými týmy patří. V dalším průběhu zápasu se dál už prosazoval jen Florbal Chodov. Průběh zápasu s Ústím byl opačný. To se dorostenci vícekrát prosadili až v závěru zápasu, do té doby jsme byli neškodní a nebezpečné akce vytvářeli pouze hosté. Naše góly ovšem už jen upravovali nepěkné skóre zápasu.

Utkání hodnotil trenér Petr Torma: "V prvním zápase jsme se zalekli vedení nad papírově silnějším soupeřem a to nás stálo body, druhý zápas byl bohužel špatně po všech stránkách a ztrátu se nám podařilo stáhnout až ve třetí třetině. Celkově si ale myslím, že herně jsme připraveni dobře a naším největším problémem zůstává stále sebevědomí a psychika."

V dalším pokračování ligy v Chomutově nás čekají domácí a Bohemians.