Základní informace

V soutěžním ročníku 2021/2022 působí mladší žáci v soutěži Plzeňská liga mladších žáků a v BLMF.

Trenéři

  • Karel Altman /hlavní trenér/
  • Libor Bolda
  • Ondřej Budek

Informace k zápasům

Pro zápasy si vyhrazujte vždy raději celý víkend. Je možné, že v rámci soboty-neděle pořadatel změní hrací den. Na turnaj noste každý oba dresy (černé, bílé), týmové kraťasy, podkolenky. S sebou mějte každý kartičku pojištěnce.

Poslední odehrané zápasy

  • 1. kolo - 10.10.2021 - Plzeňská liga mladších žáků (8:45 FBC Plzeň blue, 10:25 Karlovy Vary, 12:05 Florbal Tachov A) - MSH Plzeň II
  • 2. kolo - 30.10.2021 - Plzeňská liga mladších žáků (9:50 Karlovy Vary, 10:40 Florbal Tachov A, 13:10 Florbal Tachov B) - Městská SH Tachov
  • 1. kolo - 6.11.2021 - BLMF (12:30 TJ Dobřany, 14:00 FBC Chlumčany) - Area D
  • 3. kolo - 7.11.2021 - Plzeňská liga mladších žáků (13:50 Interobal, 14:40 Florbal Tachov A, 17:10 Go-Go Horšovský Týn) - Domažlice
  • 4. kolo - 21.11.2021 - Plzeňská liga mladších žáků (9:50 FBŠ Slavia Plzeň white, 12:20 FBC Plzeň blue, 14:50 Florbal Tachov B, 16:30 Florbal Tachov A) - Tachov
  • 5. kolo - 5.12.2021 - Plzeňská liga mladších žáků (9:00 FBŠ Slavia Plzeň white, 10:40 FbC Plzeň blue, 13:00 Hurrican Karlovy Vary) - Area D
  • 2. kolo - 12.12.2021 - BLMF (15:30 T.J. Sokol Koterov, 16:30 SVKI Plzeň) - TJ Dobřany
  • 6. kolo - 19.12.2021 - Plzeňská liga mladších žáků (14:05 Hurrican Karlovy Vary, 15:25 Florbal Tachov A, 16:45 FbC Plzeň blue, 18:05 FBŠ Slavia Plzeň white) - MSH Lokomotiva Plzeň II
  • 7. kolo - 9.1.2022 - Plzeňská liga mladších žáků (9:50 SK Interobal Plzeň, 11:30 Florbal Tachov B, 13:10 Hurrican Karlovy Vary, 15:40 FbC Plzeň blue) - Tachov
  • Bublina cup Bohemians 9.1.2022 - (Bohemians, Panthers Praha, FBC Liberec, Panthers Liberec, Hradec Králové)
  • 3. kolo - 15.1.2022 - BLMF (13:00 TJ Osek, 15:00 ZŠ Dobřany) - Area D
  • 8. kolo - 23.1.2022 - Plzeňská liga mladších žáků (11:30 Florbal Tachov A, 12:20 FBŠ Slavia Plzeň red) - Tachov
  • 9. kolo - 20.2.2022 - Plzeňská liga mladších žáků (9:00 Interobal, 11:30 Go-Go Horšovský Týn, 13:10 FBŠ Slavia Plzeň Red) - Area D
  • 4. kolo - 27.2.2022 - BLMF (12:30 Chlumčany, 14:00 TJ Řenče) - Area D
  • 10. kolo - 19.3.2022 - Plzeňská liga mladších žáků (10:40 Horšovský Týn, 12:40 Florbal Tachov A, 14:40 FBŠ Slavia Plzeň white, 16:00 FBŠ Slavia Plzeň red) - Slavia VŠ Plzeň
  • 5. kolo - 20.3.2022 - BLMF (13:30 Koterov, 15:00 Osek, 16:00 SVKI Plzeň) - Area D
  • 11. kolo - 2.4.2022, 9.4.2022 - Plzeňská liga mladších žáků (8:50 FBŠ Slavia Plzeň white, 10:30 SK Interobal Plzeň, 12:10 Florbal Tachov A, 14:40 FBC Plzeň blue) - Slavia VŠ Plzeň
  • 12. kolo - 23.4.2022 - Plzeňská liga mladších žáků (9:40 Karlovy Vary white, 11:00 FBŠ Slavia white, 12:20 Florbal Tachov A, 14:20 FBC Plzeň blue) - Slavia VŠ Plzeň
  • Play-off - 22.5.2022 - BLMF

Nominace

Potvrzujte na intranetu.

Nejbližší zápasy

  • ---

Plánované open turnaje

  • Kalmarsund Floorball Cup, Kalmar 26.5.-29.5.2022
  • Prague Games, Praha 13.7.-16.7.2022
  • Salming Cup, Praha 26.8.-28.8.2022
  • Turnaj Gorila 2.9.-4.9.2022

Příměstský tábor a soustředění

Soupiska

22

Štěpán Bolda

01.03.2010

15

Jan Černý

03.08.2010

17

Prokop Kříž

21.08.2010

30

Ondřej Krepindel

20.07.2011

8

Tadeáš Jílek

21.03.2011

9

Martin Horáček

09.11.2010

12

Nicolas Gregoriadis

12.07.2011

40

Radim Majdan

31.05.2011

24

Petr Urválek

24.02.2011

26

Tomáš Trnka

23.06.2012

99

Ondrej Mališ

23.07.2011

77

Antonín Duchoň

01.07.2011

11

Ondřej Budek (FBŠ)

11.11.2000

49

Jakub Vlček

06.12.2011

88

Michal Slanina

07.09.2010

0

Šimon Vošáhlík

23.06.2010

1

Jakub Roučka

30.01.2011

0

Petr Vyhnálek

19.05.2011

81

Matyáš Kracík

08.02.2011

0

Stepan Lypchey

09.07.2010

27

Jakub Myška

19.09.2011

2

Alexander Dušek

18.09.2011

0

Aneta Stunová

04.10.2009

0

Kateřina Kestlerová

30.06.2010

25

Matouš Kunst

21.03.2010

1

Dominika Vítová

26.10.2008

Tabulka

Načítám...

Statistiky

Načítám...