Kalmarsund Floorball Cup

Gorily jedou na sever!

V Kalmaru ve Švédsku se na konci května zúčastníme turnaje Kalmarsund Floorball Cup.

Termín turnaje: 26.5.-29.5.2022

Podívejte se na turnajový > web > instagram > facebook 

Co nás ve Švédsku čeká?

První ročník turnaje v Kalmaru se koná od čtvrtka 26.5. do neděle 29.5.2022. Turnaj slibuje kvalitní konkurenci ze Švédska, cestují na něj i špičkové kluby od nás. Je to po mnoha měsících čekání jeden z prvních mezinárodních turnajů, který má šanci se uskutečnit v plné síle. Čekají nás kvalitní zápasy, v turnaji jsou plánované oba pavouky play-off, aby bylo stále o co hrát. 

Ubytováni budeme v Kalmaru ve škole, je potřeba karimatka a spacák, v místě budeme mít snídaně, obědy i večeře v jídelně, jak to známe z jiných turnajů. Organizátoři si připravili i zajímavé prezentace o pořádajícím městě a také o florbale. Vždyť za místní klub FBC Kalmarsund nastupují v SSL florbalisté světové úrovně jako Kim Nilsson nebo Filip Langer, na lavičce klubu působí jako trenér Martin Forman. Moderní KIFAB Arena bude také hostit finálový program turnaje.

  • cena: 10 000 Kč (předpokládaná cena pro hráče)
  • plánovaný odjezd středa 25.5.2022 v 0.00 ráno z Plzně - plánovaný návrat pondělí 30.5.2022 ve 12.00 (jedeme společně autobusem přes Německo a Dánsko)

Program i pro rodiče

Vyražte s námi! Chcete zažít Švédsko s námi? Budeme rádi, když nás podpoříte. Do Švédska můžete cestovat zcela po vlastní ose nebo můžete využít nabídky ubytování od pořadatelů turnaje (450 SEK/noc se snídaní).

Zkušenost pro všechny Gorily!

Zázemí klubu FBC Kalmarsund, top hráči, zážitky z florbalové země, jiná kultura, skandinávská mentalita - to jsou důležité body, ze kterých budeme příští měsíce čerpat i my