Základní informace

V soutěžním ročníku 2021/2022 působí dorost v celostátní soutěži 1. liga dorostenců - skupina C.

Trenéři

  • Matěj Surák /hlavní trenér/
  • Matěj Voborník
  • Petr Torma

Informace k zápasům

Pro zápasy si vyhrazujte vždy raději celý víkend. Je možné, že v rámci soboty-neděle pořadatel změní hrací den. Na turnaj noste každý oba dresy (černé, bílé), týmové kraťasy, podkolenky. S sebou mějte každý doklad totožnosti a kartičku pojištěnce.

Poslední odehrané zápasy

  • 1. kolo - 11.9.2021 - FBŠ Gorily Plzeň - Prague Tigers (SH ZŠ Campanus) on-line > 4:0
  • 1. kolo - 11.9.2021 - Florbal Chomutov - FBŠ Gorily Plzeň (SH ZŠ Campanus) > on-line > 4:5
  • 4. kolo - 25.9.2021 - Fat Pipe Florbal Chodov - FBŠ Gorily Plzeň (Lokomotiva Cheb) > on-line > 8:5
  • 4. kolo - 25.9.2021 - FBŠ Gorily Plzeň - FBŠ Slavia Plzeň (Lokomotiva Cheb) > on-line > 3:4
  • 8. kolo - 9.10.2021 - FBŠ Gorily Plzeň - FBC Plzeň (SH Krupka)on-line > 4:4
  • 8. kolo - 9.10.2021 - Prague Tigers - FBŠ Gorily Plzeň (SH Krupka)on-line > 4:7
  • 11. kolo - 23.10.2021 - FBŠ Gorily Plzeň - Flobal Ústí (Městská SH Teplice) > on-line > 0:6
  • 11. kolo - 23.10.2021 - FD Teplice - FBŠ Gorily Plzeň (Městská SH Teplice) > on-line > 4:8
  • 14. kolo - 7.11.2021 - FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ Gorily Plzeň (HMS K. Vary) > on-line > 5:9
  • 14. kolo - 7.11.2021 - FBŠ Gorily Plzeň - Florbal Chomutov (HMS K. Vary) > on-line > 6:5
  • 17. kolo - 21.11.2021 - Fat Pipe Florbal Chodov - FBŠ Gorily Plzeň (HMS K. Vary) > on-line > 7:5
  • 17. kolo - 21.11.2021 - FBŠ Gorily Plzeň - Florbal Ústí (HMS K. Vary) > on-line > 3:4

Nominace

Potvrzujte na intranetu.

Nejbližší zápasy

  • 19. kolo - 5.12.2021 - Panthers Praha - FBŠ Gorily Plzeň - hlášenka (SH Rudná) > on-line >
  • 19. kolo - 5.12.2021 - FBŠ Gorily Plzeň - Fat Pipe Florbal Chodov - hlášenka (SH Rudná) > on-line >
  • 22. kolo - 19.12.2021 - FBC Plzeň - FBŠ Gorily Plzeň - hlášenka (SH Rudná) > on-line >
  • 22. kolo - 19.12.2021 - FBŠ Gorily Plzeň - Florbal Ústí - hlášenka (SH Rudná) > on-line >
  • - 8.-9.1.2022 - hlášenka > on-line >
  • - 22.-23.1.2022 - hlášenka > on-line >
  • - 12.-13.2.2022 - hlášenka > on-line >
  • - 26.2.2022 - hlášenka > on-line >

Plánované open turnaje

  • Prague Floorball Cup 6.5.-8.5.2022
  • Kalmarsund Floorball Cup 26.5.-29.5.2022
  • Brno Hummel Open Game 23.6.-26.6.2022
  • Prague Games 13.7.-16.7.2022
  • Salming Cup 26.7.-28.7.2022

Soustředění

Soupiska

69

Patrik Hranáč

21.03.2005

99

Marek Schober

11.11.2005

1

Filip Šrámek

23.09.2005

6

Martin Sadílek

31.01.2006

26

Adam Skounic

07.03.2006

94

Lukáš Fischer

17.03.2006

42

Tadeáš Tobiáš

03.04.2006

40

Vojtěch Bartsch

20.04.2006

87

Adam Gašpar

08.05.2006

12

Nicolas Bolan

12.08.2006

54

Vlastimil Pinčák

14.08.2006

89

Jan Kirpal

03.10.2006

33

Tomáš Bolda

18.08.2007

48

Karel Altman

08.04.2007

14

Adam Čech

14.04.2006

16

Lukáš Kesl (CH)

17.09.2005

88

Ondřej Svoboda (CH)

19.08.2005

27

Marek Grasu (CH)

10.07.2006

77

Václav Müller (CH)

10.01.2005

6

Vojtěch Hůda (CH)

25.03.2005

7

Ar Ngo Phuc (CH)

11.11.2005

23

Matyáš Dvořák (CH)

16.05.2005

74

Petr Maška

09.06.2006

79

Filip Tesař

17.02.2006

0

Jan Šveňha (CH)

11.11.2006

17

Jakub Vojíř (CH)

11.11.2005

40

Jakub Holota (CH)

28.03.2006

35

Matěj Pliml

30.06.2005

0

Dominik Mach (CH)

07.08.2006

0

Vojta Průcha

25.09.2005

Tabulka

Načítám...

Statistiky

Načítám...